Головна » 2018 » Листопад » 6 » Про заборону спалювання листя
02:56
Про заборону спалювання листя

КП «Новоселицька міська тепломережа» доводить до відома мешканців Новоселицької ОТГ про заборону спалювання рослинних залишків на території і населених пунктів, підприємств, установ, організацій, яка передбачена в статті 20 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря»:

«Не допускається спалювання промислових та побутових відходів, які є джерелами забруднення атмосферного повітря забруднюючими речовинами та речовинами з неприємним запахом або іншого шкідливого впливу, на території підприємств, установ, організацій і населених пунктів, за винятком випадків, коли це здійснюється з використанням спеціальних установок при додержанні вимог, встановлених законодавством про охорону атмосферного повітря».

Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 77.1 Кодексу про адміністративні правопорушення України. За випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян у розмірі від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Заборонено спалювання всіх видів відходів на прибудинкових територіях та на територіях зелених насаджень. Якщо ви помітили горіння сухої трави – спробуйте самотужки його ліквідувати. У випадках значного поширення пожежі – негайно повідомте про загорання за телефоном “101”.

 

Адміністрація КП «Новоселицька міська тепломережа»

Переглядів: 190 | Додав: zagzag1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar